Back 4 Blood Oyun Tanıtımı Tüm Detaylarıyla İnceleme

Back 4 Blood oyununu anlatmaya başlamadan önce dünya bazında popülaritesi en yüksek olan oyunlar sıralamasında olan ve Steamda girdiği indirimler sayesinde herkesin sahip olduğu Left 4 Dead oyunun geliştiricileri aynı tarzda Back 4 Blood oyununu geliştirdi.

Back 4 Blood
Back 4 Blood Oyun Tanıtımı Tüm Detaylarıyla

Left 4 Dead ve Back 4 Blood Tanıtım

Lise yıllarımızda arkadaşlarımızla beraber oynadığımız Left 4 Dead oyununu oynamayan yoktur heralde. Ramazan aylarında sahur vaktine kadar arkadaşlarıyla kim oynamadıki Left 4 Dead oyununu. İşte bu mükemmel oyunun geliştiricilerinden yeni bir oyun daha piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. Back 4 Blood ismindende belli olduğu gibi Left 4 Dead oyununun benzeri olduğu anlaşılıyor. Zaman içerisinde bu oyundan beklentileri görücez ve ilk oyun içi tanıtım videoları Back 4 Blood game play 2021 yılına damga vuran oyunlar arasında yer alıcağının ışığını vermiş bulunakta. Piyasaya sürülmesinin ardından Back 4 Blood indir kullancıların beklentilerini karşılamasınıda merakle bekliyoruz.

Back 4 Blood Ne Zaman Çıkıcak ?

Yayıncılığını Warner Bros. Interactive Entertainment şirketinin üstlendiği , geliştiriciliğini ise  Turtle Rock Studios’un yaptığı Back 4 Blood çıkış tarihi sonunda açıklandı. Left 4 Dead oyununda olduğu gibi zombilere karşı yaşam mücadelesi verdiğimiz oyun senaryosuna sahip olan Back 4 Blood oyunuda aynı senaryoya sahip.

Back 4 Blood Oyunu Çıkış Tarihi : 22 Haziran 2021
Back 4 Blood Oyunu Ps5, Ps4, Xbox, Steam ve Epic Games Storede yayınlanıcak.

Back 4 Blood Oyun Tanıtım Videoları

  • Back 4 Blood Fragman Videosu
Back 4 Blood Fragman
  • Back 4 Blood Game Play Videosu
Back 4 Blood Game Play

Ekip Oyun Senaryosu

4 oyunculu ekip oyun senaryosuyla ilerledikçe zorlaşan görevlerin olduğu, devamlı değişen, ekibinizle hayatta kalabilmek için birlikte çalışmalısınız. Toplamda 3 arkadaşınla birlikte oynayabildiğiniz veya tek başınıza savaşta ekibinize liderlik edebilirsiniz. Karşınıza sürekli güçlenen yaratıklar çıkmakta ve hayatta kalabilmek için hepsini yok etmek zorundasınız.

Çok Oyunculu Mücadeleci Oyun

PVP savaş modunda arkadaşlarınla birlikte oynayabildiğiniz gibi arkadaşlarınıza karşıda savaşabilirsiniz. Özel yeteneklerinizin bulunduğu karakterde Temizleyici yada korkunç Ridden olabilirsiniz. Her iki tarafında özel silahları ve becerileri mevcut.

Back 4 Blood Heyecanlı Görevler

Oyuna heyecanlı görevler eklenmiş ve oynanış çeşitliliği artmış olarak sunuluyor. Mutasyon geçirmiş ve 7 metrelik elebaşının bulunduğu Ridden birlikleri oyunda sizleri beklemekte.

Back 4 Blood Oyun Görüntüleri

Back 4 Blood
Back 4 Blood Oyun Görüntüleri
Back 4 Blood Oyun Görüntüleri

Back 4 Blood indir

Back 4 Blood indirme linki ile sitesini ziyaret edebilirsiniz

Back 4 Blood Oyunu Web Sitesi

Buraya Tıklayarak Sitemizin Oyunlar Kategorisinide Ziyaret Edebilirsiniz