Mobil, Nasıl Yapılır ?, Teknoloji

İnstagram Hesabı Nasıl Dondurulur ?

İnstagram Hesabı Nasıl Dondurulur

İnstagram Hesabı Nasıl Dondurulur ?
İnstagram Hesabı Nasıl Dondurulur ?

İnstagram hesabımı nasıl dondururum ?

İnstagram Hesabı Nasıl Dondurulur ? İnstagram Hesabını geçici süreliğine kapatma. Profiliniz, fotoğraflarınız, yorumlarınız ve beğenmeleriniz, tekrar giriş yapana kadar hesabınızı yeniden etkinleştirene kadar gizlenir. İnstagram Hesabını geçici süreliğine kapatma işlemi yaptığınızda , Hesabınız tamamen silinmez. instagram hesabımı nasıl dondurulur , instagram hesabı nasıl donduruluyor , instagram hesabı nasıl dondurulur , instagram nasıl dondurulur, instagram dondurma varmı, instagram kaç gün dondurulur sorularının cevaplarını bu konuda vericez.

İnstagram hesabını dondurmak için yapmanız gerekenler işlemler ;

  • 1.Adım : Instagram hesabınızı mobil uygulama ile geçici olarak kapatamazsınız. Bu yüzden İnstagram.com adresine mobil tarayıcınızdan veya bilgisayarınızdan giriş yapın.
  • 2.Adım : Sağ üst kısımdan Profili Düzenle‘yi seçin.
  • 3.Adım : Alta inin, sağ alttaki Hesabımı geçici olarak kapat‘a tıklayın.
  • 4.Adım : Hesabını neden kapatıyorsun? diye bir soru soracaktır yanındaki açılır menüden bir seçim yapın ve şifrenizi tekrar girin. Hesabınızı kapatma seçeneği, sadece menüden bir sebep seçtiğinizde görünür.
  • 5.Adım : Hesabı Geçici Olarak Kapat’a tıklarsanız hesabınızı geçici olarak kapatmış olursunuz. İnstagram hesabınızı açmak için hesabınıza giriş yapmanız yeterli olacaktır.

instagram dondurulan hesap nasıl açılır

İnstagram hesabımı nasıl dondururum Makalemize instagram hesabınızı nasıl dondurabileceğinizi anlattık. Peki dondurulan hesap nasıl açılır bunuda anlatalım, dondurduğunuz instagram hesabınızı aktif etmek için instagram uygulamasına giriş yapıp kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı açabilirsiniz.

Bu yazımızda instagram dondurma, instagram hesabı silme, instagram dondurulan hesabı açma, telefondan instagram hesap dondurma linki, instagram dondurma nasıl, instagram nasıl dondurulur telefondan, instagram nasıl kapatılır, instagram hesap dondurma ios, İnstagram dondurma varmı, instagram kaç gün dondurulur, instagram nasıl dondurulur, instagram hesabı nasıl dondurulur, instagram hesabı nasıl dondurulur, instagram hesabımı nasıl dondurulur, instagram hesap nasil dondurulur, geçici süreliğine instagram dondurma, hesap nasıl dondurulur, instagram hesabımı gecici olarak kapat, instagram hesap geçici dondurma, ınstagram hesabı nasıl dondurulur, instagram bir süreliğine kapatma, insta dondur, insta dondurma linki, instagram dondurma linki, instagram dondurma açma, instagram kaç gün sonra açılır, instagram dondurmak, instagram dondurmayı açma, instagram dondurma geri açma, instagram giriş, instagram video indir, instagram hikaye kaydet, instagramı dondur, instagram hesabımı gecici olarak kapat, instagram hesabı geçici olarak nasıl dondurulur gibi aklınızda olan soruların cevabını vermiş bulunuyoruz.

Bu makalemizide inceleyebilirsiniz İnstagramda Başkasının Profil Fotoğrafını Büyütme

One thought on “İnstagram Hesabı Nasıl Dondurulur ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir