Nasıl Yapılır ?, Oyunlar

Minecraft Everest Dağına Tırmanış

Minecraft Everest Dağı

Twitch Yayıncılığı yapan bir oyuncu Minecraft’ta Everest Dağı’na Tırmandı.

Twitch uygulamasında yayıncılık yapan G0ularte, uzun uğraşlar sonucu Minecraft’ta Everest Dağı’nı inşa etti. Minecraft everest map Herkesin aklındaki soruyu bizde soralım İnşa edilen Everest Dağı’na tırmanmak ne kadar sürmüş olalabilir ? Minecraft everest map herkese açık bir haritamı ? İşte merak edilen Minecraft Everest Dağı tüm detayları.

Popülerliğini halen daha kaybetmeyen Minecraft oyununda Everest dağı’nı inşa ettiği ve dağın zirvesine tırmandı.

Minecraft Everest Map

Minecraft’ta Everest Dağına Tırmanmak

İlk çıkışını 2011 yılında gerçekleştiren minecraft Mojang tarafından yayınlanmıştır.Kısa süre içerisinde dünya genelinde çok popüler bir oyun olan Minecraft, 2014 yılında 2,5 milyar dolar karşılığında Microsoft firmasına satılmıştı. Survivor modu ile hayatta kalma dünyasına sahip olan oyunda kendi eşyalarınızı yapabilir ve geliştirebilirsiniz. Minecraft everest map tırmanmak için tabikide kalite eşyalarınız olması gerekir.

G0ularte isimli Twitch yayıncısı everest dağını 1:1 ölçekle uzun uğraşlar sonucu elde etti. G0ularte, Build The Earth, Terra 1 e 1 ve OpenCubicChunks modları aracılığıyla Everest Dağı’nı 1:1 ölçekte inşa etti. G0ularte tarafından oluşturulan Minecraft Everest Map takipçileri tarafından yoğun ilgi gördü. G0ularte’nin yayını 97 bin 964 izleyici tarafından izlendi. Bildiğimiz gibi Everest dağı dünyanın en yüksek dağıdır ve 8.849 metre yüksekliğindedir. Gerçek dağcılar bu dağa tırmanmak için haftalarca, aylarca uğraşmaktadırlar. G0ularte Minecraft everest map inşa etti ve tırmanmaya başladı. Minecraftta inşa ettiği Everest Dağı’na tırmanması tam 4 saat sürdü.

Minecraft Everest Map, Minecraft Everest Dağı, Minecraft Everest Mod, Minecraft Everest Map İndir,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir