Nasıl Yapılır ?, Oyunlar, Teknoloji

Minecraft rehberi Antik Enkaz ve Netherite Külçeleri nerede bulunur

Minecraft Netherite Külçeleri nerede bulunur

Minecraft rehberi Antik Enkaz ve Netherite Külçeleri nerede bulunur
Minecraft rehberi Antik Enkaz ve Netherite Külçeleri nerede bulunur

Bu yazımızda minecraft netherite nasıl bulunur,minecraft netherite nasıl kullanılır,netherite set nasıl yapılır,netherite eşyalar nasıl yapılır,Minecraft rehberi: Antik Enkaz ve Netherite Külçeleri nerede bulunur? netherite set nasıl yapılır, minecraft netherite nerede bulunur, minecraft zırh yapımı sorularını ele aldık. onu anlatıcaz.

Bu yazımızda minecraft netherite nasıl bulunur,minecraft netherite nasıl kullanılır,netherite set nasıl yapılır,netherite eşyalar nasıl yapılır onu anlatıcaz.

Minecraft netherite indir güncelle işleminizi yaptıysanız geriye Netheriteyi bulmak kalıyor ;

Netherite’i bulmak için , adındanda anlaşılacağı gibi Netherite gitmelisiniz. Netherite dişli almak için, onu bulmak zorundasınız ve Antik kırıntılar‘ın kokusunu alın. Bu onu Netherite Hurdalarına çevirecek . Daha sonra size Netherite Külçeleri verecek olan dört Altın Külçe ile dört Netherite Hurdası üreteceksiniz . Araçlarınızı yükseltmek için bunları kullanabilirsiniz.

Antik Enkaz’ı bulmak için önce bir Elmas Kazmaya ihtiyacınız olacak. Ancient Debris bloğunu daha azıyla kazarsanız, hiçbir şey düşürmez. Bloklar 8. seviyeden 22. seviyeye kadar (ve sadece Nether’de) bulunabilir , bu yüzden onu bulmak için Nether’de dikkatlice madencilik yapmanız gerekir. Hangi derinlikte olduğunuzu görmek için, Bedrock oyuncularının oyun ayarlarında “koordinatları göster” seçeneğini etkinleştirmesi gerekecek. PC Java oynatıcıları, nerede olduklarını belirten bir arayüze geçmek için F3’e basabilir. Listelenen üç sayıdan ikincisi Y koordinatınızdır, bu nedenle 8 ile 22 arasında olmasını hedeflemeniz gerekir.Nether’de rastgele delikler ve damlalar olduğu için lavların içine düşmemek için dikkatli olmak isteyeceksiniz. Dümdüz aşağı inen bir maden girişi yerine merdiven benzeri maden girişi inşa etmenizi öneririz.

Doğru seviyelere ulaştığınızda, sonunda sadece çeşitli yönlerde madencilikten Antik Enkaz’ı bulabilmeniz gerekir. Overworld’de madencilik gibi, lavdan sakının ve nerede olduğunuzu takip ettiğinizden emin olun, böylece kaybolmazsınız. Antik Enkaz çok sık ortaya çıkmaz, ancak onu sürdürürseniz, yakında bulursunuz.

Minecraft rehberi Antik Enkaz ve Netherite Külçeleri nerede bulunur

One thought on “Minecraft rehberi Antik Enkaz ve Netherite Külçeleri nerede bulunur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir